Whatsapp 7/24 Toptan Danışma Hattı

Aqua di Polo Toptan Bayilik Bilgi Formu
Saat ve aksesuar sektöründe yer alan pek çok ürününün lisans sahibi ve distribütörü Aquadipolo.net olarak, kol saatinden güneş gözlüğüne kadar binlerce ürüne ev sahipliği yapıyoruz. Aquadipolo.net çatısı altında bir araya getirdiğimiz ürünlerimizin toptan satışı sayesinde Türkiye’nin her yerinden kişi ve kurumlarla işbirliği kuruyor, birlikte büyümenin gücüne inanıyoruz.

Dünya aksesuar modasının en güncel trendlerini, toptan satış imkanı ve GSS Pazarlama A.Ş. güvencesiyle size ulaştırıyoruz. Kalitesi ve şıklığından ödün vermediğimiz saat ve aksesuar ürünlerimizi, aynı güvenle müşterilerimize ulaştıracak bayiliklerle birlikte çalışıyoruz.

“GSS Güvencesi Kapsamında” ne anlama gelir?

Bizim için hem bayiliklerimizin hem de müşterilerimizin güvenli alışverişi ve memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Bu nedenle, “GSS Güvencesi Kapsamında” sunduğumuz ürünlerimiz için belirlediğimiz 4 nokta ile memnuniyetinizi garanti altına almayı önemsiyoruz:

Hızlı Teslimat: GSS Garantisi altında satılan her bir ürün, size en hızlı şekilde ulaşır. İş ortaklarımızın online sistemleri üzerinden alışveriş yapan müşterilerinin memnuniyeti için hızlı teslimat güvencesi sunuyoruz. Siparişiniz bize ulaştığı andan itibaren ürününüzün elinize en hızlı şekilde ulaşabilmesi için sistemli çalışıyor, işimizi şansa bırakmıyoruz.

Sorunsuz İade: Müşterilerimizin iade hakkını her zaman saklı tutuyoruz. “GSS Güvencesi Kapsamındadır” etiketi veya ibaresi ile satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı, herhangi bir memnuniyetsizlik veya fikir değişikliği durumunda sorunsuzca iade edebilir. İade güvencesiyle, alıcının mağduriyetini önlemeyi ve memnuniyetini garantilemeyi hedefliyoruz.

Doğru Partnerler: GSS olarak beraber çalıştığımız partnerlerimizi, ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu nedenle alışveriş deneyimini müşterilerimize en iyi şekilde taşıyabileceğine inandığımız kişi ve kurumlarla işbirliği kurmaya özen gösteriyoruz. Partnerlerimiz ile beraber alışveriş deneyiminizi daha ileriye taşımak için çalışıyoruz.

Global Markalar: Dünya çapında çok satan ve çok sevilen birçok markaya portföyümüzde yer veriyoruz. İş ortaklarımızı, dünyaca ünlü markalarla bir araya getirirken verimli ve kaliteli hizmet sağlamak için gerekli alt yapıyı kuruyoruz. Bunu yaparken, en güncel koleksiyonların tüm dünya ile aynı anda size sunulmasının sorumluluğunu taşıyoruz.

Siz de “GSS Güvencesi Kapsamında” satışa sunduğumuz şık, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimize kendi satış noktalarınızda yer vermek isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.