Romantik Yaz Akşamlarının En Şık Aksesuarı: Kol Saatleri

Havaların ısınmasıyla birlikte romantik yaz akşamları bize göz kırpmaya başladı. Ilık esen rüzgar eşliğinde yapacağımız yürüyüşler, romantik yemekler içimizi kıpırdatmaya yetiyor. Hal böyle olunca giyeceğimiz kıyafetler ve tarzımızı tamamlayacak aksesuarlar için de hazırlıklarımız hızlanmış durumda. Özellikle yaz akşamlarında aksesuarlarımız altın değerinde. Hem romantik hem de şık aksesuarların başında da tabii ki kol saatleri geliyor.

Romantik Rose Gold

Rose gold romantizmi hissettiren renkler arasında yer alıyor. Dolasıyla rose gold kol saatleri de romantik yaz akşamlarının ruhunu yansıtıyor. Özellikle ince kordonlu ve desenlerle süslenmiş modeller, uçuş uçuş elbiselerinizle büyük bir uyum sağladığı gibi beyaz renkli kıyafetleriniz ile de göz alıcı bir bütünlük oluşturacak.

Büyülü Kırmızı

Romantizm, aşk ve tutku. Bu duyguların hepsini, bir arada, tek bir aksesuar ile anlatacak olsak şüphesiz ki bu kırmızı kol saatleri olurdu. Akşam yemeğe çıkarken bileğinizi kırmızı saatle taçlandırdığınızda ambiyansa muhteşem bir uyum sağlayacaksınız. Özellikle siyah elbiseler ve etekler ile kullanıldığında büyülü kırmızının parlaklığı herkesi etkileyecek.

Zarif Gümüş

Romantik yaz akşamları, ruhumuzda karşı koyamadığımız bir zariflik hissetmemize neden oluyor. Zarafet denildiğinde de aklımıza gümüş geliyor. Hem her renk kıyafet ile kolayca kullanabileceğiniz hem de ruhunuzun naifliğini ortaya koyabileceğiniz gümüş saatleri tercih edebilirsiniz. Sporluktan uzak şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız minik taşlarla süslenmiş modeller de başarılı bir alternatif olacak.

Vazgeçilmez Siyah

Eğer siyah tutkunuysanız romantik yaz akşamlarında da siyahın asaletinden kopamayabilirsiniz. Her ne kadar siyah daha soğuk havaları ve baskın karakterleri temsil ediyor gibi görünse de minik detaylarla süslenmiş siyah kol saatleri hafif esen rüzgarı, dalgaların hırçınlığını yansıtarak konsepte uymanızı sağlayacak. Özellikle ince kordonlu, gold detaylarla renklendirilmiş siyah bir saat kendini gösterecek ve dikkatleri üzerinde toplayacak.

Hem Rahat Hem Romantik

Rahatlığınızdan ödün veremiyor ama içinizdeki romantiğe de karşı koyamıyorsanız renkli silikon saatleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda romantizmi çağrıştıran pembe tonlarını seçerek hem spor hem şık bir aksesuara sahip olacaksınız. Parmak arası terlikleriniz ve kot kıyafetlerinizle gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz silikon saatler hem tarzınızı hem ruhunuzu bir arada sergilemenize yardımcı olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir