2018 Yazının En Çok Dikkat Çeken Kol Saatleri ?

Kol saatleri, en işlevsel aksesuarlardan biri sayılabilir. Bu nedenle teknik ve teknolojik özellikleri kadar tasarımı ve görünüşü de önem taşıyor. Kendi başına tüm giyim ve aksesuar türlerinin dışında özel bir kategori olarak değerlendirilen kol saati, moda dünyasının en önemli parçaları arasında yer alıyor. Günlük hayatta aktif biçimde kullandığımız kol saatleri modası yıldan yıla değişiyor.

2018 yazının en çok dikkat çeken kol saatlerine baktığımızda, yine her tarza ve her yaşa hitap eden birbirinden şık alternatiflerle karşılaşıyoruz.

2018 Yılı Kol Saati Trendleri

Yaz mevsimi, her şeyde olduğu gibi saatlerde de daha hafif ve rahat modellerden oluşan bir trend izliyor. Diğer taraftan, en hareketli ve cıvıl cıvıl mevsim olan yaz, taşlı modelleri de ön plana taşıyor. Gelin, 2018 saat modası nasıl şekilleniyor birlikte bakalım.

İnce ve Hafif Tasarımlar

Bu yıl kadın ve erkek modellerinin tümünde daha ince gövde modelleri tercih ediliyor. Geçtiğimiz senenin elektromekanik saatlerinin dev kasalarının aksine bu yıl, daha ince modeller kolları süslüyor. Ancak bu noktada altını çizmek gerekir ki, bu yıl incelen kasalar hiç de sadeleşmiş görünmüyor.

Taşlı Tasarımların Zamanı

Özellikle kadın kol saatleri, bu yıl daha göz alıcı tasarımlara sahip. Sadelik yerine daha parlak bir görünüm benimseniyor ve mümkün olduğunca taşlı tasarımlar tercih ediliyor. Taşlar yalnızca camın altında değil, kasada da etkin biçimde kullanılıyor. Giyim modasına da ayak uydurmuş görünen saatlerimizle bu yıl tüm ışıkları üzerimizde toplayacağız…

Karmaşık Teknolojiler

Teknolojinin son model tasarımlarını bünyesinde barındıran mekanik saatler de 2018 kol saati modası unsurlarının başında geliyor. Mekanik ve elektronik özellikleri bir arada barındıran komplike saatler özellikle beylerin tercihi durumunda. Modaya uygun aksesuar kullanmak isteyen beyler için diğer trendlerle bütünleşen modeller kolayca bulunabiliyor.

Sade ve Soğuk Renklerin Yılı

Gösterişli ve göz alıcı modeller, sahip oldukları asil duruşlarını elbette soğuk renklerle kazanıyor. Bu yıl saatlerimiz tüm renklerin cıvıltısı yerine, ciddi bir duruş kazanıyor. Mavinin dahi soğuk tonlarının tercih edildiği 2018 modası, elitist bir duruşun göstergesi olarak tanımlanıyor.

Çelikten Deriye Sert Bir Dönüş

Bir zamanlar hemen her saatin deri kayışları olurdu. 2000’li yılların başından beri çelik kayışların modası devam ediyor olsa da, bu yıl deri kayışlar pazara ortak olmuş gibi görünüyor. Renkli deri kayışlar ve hasır kordonlar, çelik ve plastik kordonlara bu yıl eşlik edecekler.

Otantik Tasarımlar

Alışılagelmiş tasarımlar artık kimse için özel bir anlam ifade etmiyor. Bu nedenle bir çok kullanıcı benzersiz tasarımları arıyor. Moda dünyası da, bu sene tüm özel tasarımları trend içerisinde sayıyor. Bu yıl farklı tasarıma sahip kol saatlerini kullanıyorsanız, ikon olmaya adaysınız demektir.

Aqua Di Polo Modayı Kolunuza Taşıyor

Benzersiz tasarımları ve trendlere uygun ürünleri ile Aqua Di Polo ürünleri, uygun maliyetlerle şık ürünleri elde edebilmenizi sağlıyor. Yüksek niteliklere sahip ürünleri dilediğiniz zaman online olarak satın alabiliyorsunuz. Dilerseniz her giysiniz ve durum için farklı bir saati dahi satın alabilir, çok daha hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2018 yazının en çok dikkat çeken kol saatleri kategorisine giren bir çok ürünü, Aqua Di Polo stoklarında bulabilirsiniz. Kadranlı mekanik modeller, plastik kordonlu kol saatleri, çelik kordonlu kol saatleri, dijital kol saatleri ve daha yüzlerce farklı ürün stoklarımızda sizleri bekliyor. Hemen girin, kaliteyi uzuca alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir